Jdi na obsah Jdi na menu
 


Konečně body!

6. 5. 2008
Jasné vítězství se Starým Sedlištěm!

V utkání,které jsme sehráli v neděli 4.5. se nám konečně podařilo naplno bodovat! Toto vítězství je o to důležitější,že jsme dokázali porazit tým,který se nacházel v tabulce na druhém místě! A asi pro většinu fotbalových fanoušků je také překvapením to,že jsme zvítězili rozdílem třídy - 6:1 !

Je pravda,že utkání se pro naše barvy nezačalo vyvíjet příznivě.Asi v patnácté minutě se dostali hosté do vedení po naší chybě na polovině hřiště.V té chvíli by si na Sokol Trpísty vsadil asi málokdo! Jenže toto snadné vedení soupeře asi trochu uspalo a po dalších asi deseti minutách se do soupeřovi brány,po přímém kopu a po chybě obránce soupeře,trefil Kuba Wintrle.A než se hráči Sedliště stačili vzpamatovat z vyrovnání,přišla další branka do jejich sítě po nádherné akci,kterou započal Radek Šedivý,který poslal centr na K.Wintrleho a ten hlavou přihrál P.Brahovi který,hlavou-nikým neatakován ,trefil prakticky prázdnou bránu.Skorem 2:1 skončil také první poločas.

Do druhé půle soupeř vstoupil s několika změnami v sestavě a s velkou snahou o zvrácení výsledku.Jenže K.Wintrle měl svůj den a už v páté minutě druhé půle zvýšil vedení domácích na 3:1.Tento gól pravděpodobně velice 'zamával' se sebevědomím hostí a postupně na hřišti existovato prakticky jen mužstvo domácích.Tato převaha tak vyústila v další tři góly do sítě hostí.Ještě dvakrát se trefil K.Wintrle (1x z pokutového kopu) a jeden gól vstřelil Radek Šedivý.

Musím pochválit celé mužstvo za předvedený výkon!!! Pokud by naši hráči hráli takovýmto stylem a s takovou disciplínou jako tento zápas,nemusel by se Sokol Trpísty krčit až na konci,ale mohl by v klidu 'proplouvat' soutěží někde ve středu tabulky.

HODNĚ ŠTĚSTÍ V DALŠÍCH ZÁPASECH!!! BUDEME HO POTŘEBOVAT.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář