Jdi na obsah Jdi na menu
 


S Lomem chybělo štěstí a kázeň

20. 5. 2008
Trpísty byly velice blízko bodu.

 V nedělním domácím zápase s týmem Lomu ( 3:4 ) sahali naši hráči po tolik potřebném bodu a to i přesto,že od dvacáté minuty hráli bez vyloučeného M.Dvořáka,který opět neudržel emoce v potřebných mezích a 'vykoledoval' si vyloučení po protestech,které byly jako vždy úplně zbytečné! Pochvala náleží všem hráčům,kteří zápas nevzdali a i v deseti pořádně potrápili jasného lídra III.třídy.Rozhodnutí přišlo až nedlouho před koncem zápasu.

Hráči Lomu evidentně přijeli s tím,že si v Trpístech zahrají lehký fotbálek,ale brzy zjistili,že tento zápas bude mnohem těžší než si mysleli.Také to bylo vidět z výroků některých lomských hráčů,kteří se chovali tak arogantně a povýšeně,že by jim snad i jejich trenér měl pořádně promluvit do duše.Neříká se náhodou že 'pýcha předchází pád' ? 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

PortrétPoslední fotografie


Facebook

Počasí - TrpístyMail list
Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>