Jdi na obsah Jdi na menu
 


Se Svojšínem bez bodu

4. 6. 2008

V neděli naši 'sokolíci' sehráli jeden z nejdůležitějších zápasů v jarní části soutěže a bohužel vyšli bodově naprázdno. Svojšínští vyhráli 6:4. Zatímco v předchozích zápasech byla naše defenziva velmi dobrá,v tom nedělním to bylo,jak se říká,utrpení! První gól do naší sítě padl po zaváhání brankáře a druhý po chybě našeho stopera. A od toho se odvíjel celý zbytek zápasu. Poločas skončil 2:4 pro hosty.

Do druhé půle naši hráči nastoupili s tím,že se pokusí výsledek zvrátit ve svůj prospěch (což nebylo nemožné!!!) ,ovšem hned po rozehrání druhé půle náš záložník ztratil balon na polovině hřiště a než se naše obrana vzpamatovala lovil náš brankař míč ze sítě. Naši hráči se sice ještě snažili výsledek utkání zvrátit ve svůj prospěch,ale čím více se blížil konec zápasu,tím víc se na jejich kopačky vkrádala nervozita a na hře to bylo hodně vidět.Všechny body si,bohužel,odvezli hosté a nám nezbývá jen vyhrát zbylé tři zápasy a doufat,že mužstva před námi nebudou ve svých utkáních bodovat.HODNĚ ŠTĚSTÍ V PŘÍŠTÍCH ZÁPASECH!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

PortrétPoslední fotografie


Facebook

Počasí - TrpístyMail list
Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>