Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezona skončila - Trpísty sestupují do IV.třídy

23. 6. 2008

A je tu konec fotbalové sezony a pro 'sokolíky' tato sezona dopadl bohužel špatně! Stalo se to,co si nikdo z nás nepřál. Po roce účinkování ve III.třídě opět padáme zpět do 'čtyřky'.

    Nejlepším střelcem našeho týmu se stal Kuba Wintrle,který vstřelil 24 branek a zároveň se umístil na třetím místě v tabulce střelců celé soutěže.Naše utkání navštívilo celkem 1166 diváků.Naši hráči obdrželi celkem 9 červených a 60 žlutých karet!!!
 

Musím přiznat,že naši hráči poslední kola nevypustili. Bojovali až do konce,ale zrovna v jednom z nejdůležitějších utkáních o záchranu,které se hrálo s mužstvem Svojšína,se naši hráči dopustili dvou chyb,které utkání fakticky rozhodly. Myslím,že v tomto zápase se rozhodlo o tom,že Trpísty sestoupí.

Rád bych ještě zmínil utkání s týmem Ctiboře,Částkova a také poslední zápas v Bezdružicích.To co dokáže na hřišti předvést arbitr Vala je opravdu ostuda všech arbitrů. Tento pán nám pískal tři zápasy. Poprvé ve Ctiboři,kde první poločas rozhodoval prakticky bez chyby,avšak do druhé půle jakoby nastoupil jiný sudí. Jeho rozhodování bylo tak jednostranně pro domácí,že i místní fanoušci uznali to,že prostě domácímu celku pomáhal jak mohl. A podruhé jsem měl tohoto sudího možnost potkat na utkání s celkem Částkova.A tam to vzal opravdu od podlahy,když vyloučil našeho hráče,který sice protesoval (a to velmi slušně) po odpískání pokutového kopu proti naší brance,ale tomuto hráči zároveň s červenou kartou nadělil větu "ty už taky jdi do prdele"!!! A aby toho nebylo málo,tak v posledním utkání v Bezdružicích počastoval naše hráče slovy " vidláci,stejně jen simulujete"!!! Pokud se takto chová delegovaný rozhodčí,tak bych se rád zeptal,který odpovědný činitel na OFS mu dal licenci.
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář