Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítězství ve Ctiboři - teď ještě vyhrát doma

28. 5. 2008

Minulý týden v sobotu se našim hráčům podařilo získat velice důležité body ve Ctiboři.Sokol Trpísty zvítězil zaslouženě 3:1. Dvě branky vstřelil Petr Braha a jednou se trefil Kuba Wintrle. Je nutné podotknout,že tento zápas byl určitě jeden z nejtěžších v této sezoně!Výraznou měrou k tomu pomohl výkon sudího,který po dobrém výkonu v prvním poločase absolutně nezvládl poločas druhý.Sudí velmi otevřeně 'tlačil' domácí a našim hráčům pískal snad každý kontakt s protihráčem,což uznali i domácí fanoušci! Nevím jakou motivaci k tomu rozhodčí měl,ale určitě to neprospělo hře ani domácích a ani hostí.

Doufám,že tuto neděli,kdy Sokol Trpísty hraje doma od 15:00 se Svojšínem,potvrdí naši hráči vzrůstající formu z předešlých zápasů a budou naplno bodovat a snad rozhodčí předvede lepší výkon než jsme mohli vidět ve Ctiboři! (horší výkon snad už ani nemůže být)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

1, 2, 3, rozhodčí je ....

(Jitule, 30. 6. 2008 20:33)

no prostě nás zasejc potopil, tragéd!