Jdi na obsah Jdi na menu

Vítězství ve Ctiboři - teď ještě vyhrát doma

28. 5. 2008

Minulý týden v sobotu se našim hráčům podařilo získat velice důležité body ve Ctiboři.Sokol Trpísty zvítězil zaslouženě 3:1. Dvě branky vstřelil Petr Braha a jednou se trefil Kuba Wintrle. Je nutné podotknout,že tento zápas byl určitě jeden z nejtěžších v této sezoně!Výraznou měrou k tomu pomohl výkon sudího,který po dobrém výkonu v prvním poločase absolutně nezvládl poločas druhý.Sudí velmi otevřeně 'tlačil' domácí a našim hráčům pískal snad každý kontakt s protihráčem,což uznali i domácí fanoušci! Nevím jakou motivaci k tomu rozhodčí měl,ale určitě to neprospělo hře ani domácích a ani hostí.

Doufám,že tuto neděli,kdy Sokol Trpísty hraje doma od 15:00 se Svojšínem,potvrdí naši hráči vzrůstající formu z předešlých zápasů a budou naplno bodovat a snad rozhodčí předvede lepší výkon než jsme mohli vidět ve Ctiboři! (horší výkon snad už ani nemůže být)