Jdi na obsah Jdi na menu
 


Záchrana se komplikuje

28. 4. 2008
V sobotu jsme na hřišti v Kladrubech sehráli další zápas a opět jsme vyšli bodově naprázdno.
Kladruby začaly zápas ve velkém tempu a vytvořily si tlak na naší branku,ale jejich akce končily většinou před pokutovým územím.Ovšem asi ve dvacáté minutě se po ojedinělém brejku dostal do pokutového území kladrubský útočník a po kontaktu s naším obráncem se ochotně poroučel k zemi.Sudí 'samozřejmě' odpískal penaltu a padl z ní první gól zápasu.Po této brance se dal čekat velký nápor domácích,ale nestalo se tak.Naopak.Iniciativu postupně začali přebírat naši hráči a postupně si začali vytvářet slibné šance.To také vyústilo ve vyrovnávací branku,kterou po rohovém kopu hlavou vstřelil Petr Braha.Výsledkem 1:1 také skončil první poločas.
Ve druhém poločase byla hra více než vyrovnaná.Naši hráči si vytvářeli dobré šance,ale bohužel při nás nestálo střelecké štěstí! Jednu z nejlepších šancí měl Kuba Wintrle,který z voleje vyslal nádhernou střelu na branku domácích,ale trefil bohužel jen golmana.Zanedlouho Pepa Pavlas přehodil obránce i golmana,jenže míč zastavilo břevno.A jak to tak ve fotbale bývá,prakticky hned z protiútoku po ojedinělé akci vstřelili domácí branku! Nutno přiznat,že naši hráči se i nadále snažili útočit a alespoň vyrovnat stav zápasu,jenže gól už jsme nevstřelili.Ke konci zápasu se naopak ještě jednou prosadili domácí hráči a tak zápas skončil 3:1 pro domácí.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář