Jdi na obsah Jdi na menu
 


Důležitý bod a k tomu skvělý výkon!!!

30. 3. 2009

V nedělním zápase předvedli naši borci skvělý výkon. I když od dvacáté minuty hráli, po přísném vyloučení Míry Dvořáka pouze v deseti, předvedli jeden z nejlepších zápasů celé sezony. Může nás jen mrzet, že Jarda Kubašta neproměnil na začátku druhého poločasu pokutový kop. Vyloženou šanci také spálil Viktor Petřík,když po brejku nastřelil pouze brankaře a stejně tak dopadl v poslední minutě Lukáš Horváth. Soupeř měl sice v druhém poločase územní převahu, ale naše obrana pracovala skvěle a dovolila hráčům Stráže pouze jednou výrazněji ohrozit naši branku. Naši hráči tak odčinili debakl,který utpěli na podzim ve Stráži, kde podlehli 1:9. Nezbývá než si přát, aby se dařilo i v dalších zápasech.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

PortrétPoslední fotografie


Facebook

Počasí - TrpístyMail list
Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>