Jdi na obsah Jdi na menu
 


Po porážce v Boru je bod doma s Vranovem jen slabou náplastí

15. 9. 2008

     Po trochu nešťastné porážce minulou neděli v Boru se naši hráči představili před domácím publikem a předváděli velice pěkný fotbal. Jen v první půli si vytvořili minimálně pět čistých gólových šancí,avšak síť soupeřovy brány se nezavlnila ani jednou. V ukázkovém představení v zahazování šancí pokračovali naši hráči i v druhém poločase. Jediný gól domácích vstřelil po přímém kopu z poloviny hřište Jirka Dvořák. Soupeř se za celý zápas dostal prakticky pouze k jediné střele na branku domácích,ale i to stačilo na to,aby vstřelil gól. Domácí za předvedenou hru zaslouží pochvalu,ale za proměňování šancí je to čistá pětka!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář