Jdi na obsah Jdi na menu
 


Po porážce v Boru je bod doma s Vranovem jen slabou náplastí

15. 9. 2008

     Po trochu nešťastné porážce minulou neděli v Boru se naši hráči představili před domácím publikem a předváděli velice pěkný fotbal. Jen v první půli si vytvořili minimálně pět čistých gólových šancí,avšak síť soupeřovy brány se nezavlnila ani jednou. V ukázkovém představení v zahazování šancí pokračovali naši hráči i v druhém poločase. Jediný gól domácích vstřelil po přímém kopu z poloviny hřište Jirka Dvořák. Soupeř se za celý zápas dostal prakticky pouze k jediné střele na branku domácích,ale i to stačilo na to,aby vstřelil gól. Domácí za předvedenou hru zaslouží pochvalu,ale za proměňování šancí je to čistá pětka!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

PortrétPoslední fotografie


Facebook

Počasí - TrpístyMail list
Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>