Jdi na obsah Jdi na menu
 


První zápas podzimní části soutěže

26. 8. 2008

    V neděli 24.8. se naši hráči utkali s výběrem TJ KLADRUBY. První poločas byl z naší strany bohužel velmi slabý a to i přes to,že soupeř už asi po dvaceti minutách hrál oslabený o jednoho hráče. Druhá půle byla o poznání lepší,ale i přes určitý tlak který jsme si vytvořili jsme nedokázali vstřelit gól. Největší šanci měl Míra Burda,ale bohužel trefil jen břevno. Když už to vypadalo,že utkání skončí remízou, v 87.minutě rozhodčí odpískal pokutový kop proti naší bráně. Ovšem faul,který sudí odpískal viděl snad jen on sám.  (Ale to asi nemá cenu dále rozebírat.) Kladrubští nabídnutou šanci využili a tak utkání pro nás skončilo porážkou.

    A opět se ukázala naše největší bolest -  NEDISCIPLINOVANOST!!! (Ale to už také asi nemá cenu dále rozebírat,že???)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

PortrétPoslední fotografie


Facebook

Počasí - TrpístyMail list
Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>