Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozlosování ročníku 2009/2010

15. 7. 2009

A3B - IV. třída sk. B

1. kolo 23.08.2009

  Domácí Hosté Termín Den  
 
  Ch. Planá B Svojšín 23.08. 14:00 NE  
 
 
  Zhoř Trpísty 23.08. 17:00 NE  
 
  Vranov Bor B 23.08. 14:00 NE  
 
  Holostřevy H. Kozolupy 23.08. 14:00 NE  
 


 

2. kolo 30.08.2009

  Domácí Hosté Termín Den  
 
  Svojšín H. Kozolupy 30.08. 17:00 NE  
 
  Bor B Holostřevy 30.08. 17:00 NE  
 
  Trpísty Vranov 30.08. 14:00 NE  
 
 
  Ch. Planá B Kokašice B 30.08. 14:00 NE  
 


 

3. kolo 06.09.2009

  Domácí Hosté Termín Den  
 
  Kokašice B Svojšín 06.09. 14:00 NE  
 
  Zhoř Ch. Planá B 06.09. 17:00 NE  
 
 
  Holostřevy Trpísty 06.09. 14:00 NE  
 
  H. Kozolupy Bor B 06.09. 14:00 NE  
 


 

4. kolo 13.09.2009

  Domácí Hosté Termín Den  
 
  Svojšín Bor B 13.09. 17:00 NE  
 
  Trpísty H. Kozolupy 13.09. 14:00 NE  
 
 
  Ch. Planá B Vranov 13.09. 14:00 NE  
 
  Kokašice B Zhoř 13.09. 14:00 NE  
 


 

5. kolo 20.09.2009

  Domácí Hosté Termín Den  
 
  Zhoř Svojšín 20.09. 16:30 NE  
 
  Vranov Kokašice B 20.09. 13:30 NE  
 
  Holostřevy Ch. Planá B 20.09. 13:30 NE  
 
 
  Bor B Trpísty 20.09. 16:30 NE  
 


 

6. kolo 27.09.2009

  Domácí Hosté Termín Den  
 
  Svojšín Trpísty 27.09. 16:30 NE  
 
 
  Ch. Planá B H. Kozolupy 27.09. 13:30 NE  
 
  Kokašice B Holostřevy 27.09. 13:30 NE  
 
  Zhoř Vranov 27.09. 16:30 NE  
 


 

7. kolo 04.10.2009

  Domácí Hosté Termín Den  
 
  Vranov Svojšín 04.10. 13:00 NE  
 
  Holostřevy Zhoř 04.10. 13:00 NE  
 
  H. Kozolupy Kokašice B 04.10. 13:00 NE  
 
  Bor B Ch. Planá B 04.10. 16:00 NE  
 
 


 

8. kolo 11.10.2009

  Domácí Hosté Termín Den  
 
 
  Ch. Planá B Trpísty 11.10. 13:00 NE  
 
  Kokašice B Bor B 11.10. 13:00 NE  
 
  Zhoř H. Kozolupy 11.10. 16:00 NE  
 
  Vranov Holostřevy 11.10. 13:00 NE  
 


 

9. kolo 18.10.2009

  Domácí Hosté Termín Den  
 
  Holostřevy Svojšín 18.10. 12:30 NE  
 
  H. Kozolupy Vranov 18.10. 12:30 NE  
 
  Bor B Zhoř 18.10. 15:30 NE  
 
  Trpísty Kokašice B 18.10. 12:30 NE  
 
 


 

10. kolo 25.10.2009

  Domácí Hosté Termín Den  
 
  Svojšín Ch. Planá B 25.10. 14:30 NE  
 
 
  Trpísty Zhoř 25.10. 11:30 NE  
 
  Bor B Vranov 25.10. 14:30 NE  
 
  H. Kozolupy Holostřevy 25.10. 11:30 NE  
 


 

14. kolo 28.10.2009

  Domácí Hosté Termín Den  
 
  Svojšín Zhoř 28.10. 14:00 ST  
 
  Kokašice B Vranov 28.10. 14:00 ST  
 
  Ch. Planá B Holostřevy 28.10. 14:00 ST  
 
 
  Trpísty Bor B 28.10. 14:00 ST  
 


 

11. kolo 01.11.2009

  Domácí Hosté Termín Den  
 
  H. Kozolupy Svojšín 01.11. 11:00 NE  
 
  Holostřevy Bor B 01.11. 11:00 NE  
 
  Vranov Trpísty 01.11. 11:00 NE  
 
 
  Kokašice B Ch. Planá B 01.11. 11:00 NE  
 


 

12. kolo 08.11.2009

  Domácí Hosté Termín Den  
 
  Svojšín Kokašice B 08.11. 14:00 NE  
 
  Ch. Planá B Zhoř 08.11. 11:00 NE  
 
 
  Trpísty Holostřevy 08.11. 11:00 NE  
 
  Bor B H. Kozolupy 08.11. 14:00 NE  
 


 

13. kolo 15.11.2009

  Domácí Hosté Termín Den  
 
  Bor B Svojšín 15.11. 14:00 NE  
 
  H. Kozolupy Trpísty 15.11. 11:00 NE  
 
 
  Vranov Ch. Planá B 15.11. 11:00 NE  
 
  Zhoř Kokašice B 15.11. 14:00 NE  
 


 

15. kolo 28.03.2010

  Domácí Hosté Termín Den  
 
  Trpísty Svojšín 28.03. 15:00 !!! NE  
 
 
  H. Kozolupy Ch. Planá B 28.03. 12:00 NE  
 
  Holostřevy Kokašice B 28.03. 12:00 NE  
 
  Vranov Zhoř 28.03. 12:00 NE  
 


 

16. kolo 04.04.2010

  Domácí Hosté Termín Den  
 
  Svojšín Vranov 04.04. 16:30 NE  
 
  Zhoř Holostřevy 04.04. 16:30 NE  
 
  Kokašice B H. Kozolupy 04.04. 13:30 NE  
 
  Ch. Planá B Bor B 04.04. 13:30 NE  
 
 


 

17. kolo 11.04.2010

  Domácí Hosté Termín Den  
 
 
  Trpísty Ch. Planá B 11.04. 15:00 !!!! NE  
 
  Bor B Kokašice B 11.04. 16:30 NE  
 
  H. Kozolupy Zhoř 11.04. 13:30 NE  
 
  Holostřevy Vranov 11.04. 13:30 NE  
 


 

18. kolo 18.04.2010

  Domácí Hosté Termín Den  
 
  Svojšín Holostřevy 18.04. 17:00 NE  
 
  Vranov H. Kozolupy 18.04. 14:00 NE  
 
  Zhoř Bor B 18.04. 17:00 NE  
 
  Kokašice B Trpísty 18.04. 14:00 NE

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA