Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis zápasů nadstavbové části

19. 4. 2010

9. kolo 25.04.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3C0901 Ch. Planá B Částkov B 25.04. 14:00 NE  
 
A3C0902 Bor B Třemešné 25.04. 17:00 NE  
 
A3C0903 Kokašice B Ch. Újezd B 25.04. 14:00 NE  
 
A3C0904 Trpísty Tisová 25.04. 15:00 NE  
 
A3C0905 Holostřevy Lom B 25.04. 14:00 NE  
 


 

10. kolo 02.05.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3C1001 Částkov B Ch. Planá B 02.05. 17:00 NE M.Chody
 
A3C1002 Třemešné Bor B 02.05. 17:00 NE  
 
A3C1003 Ch. Újezd B Kokašice B 02.05. 17:00 NE H.Jadruž
 
A3C1004 Tisová Trpísty 02.05. 14:00 NE  
 
A3C1005 Lom B Holostřevy 02.05. 14:00 NE  
 


 

11. kolo 09.05.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3C1101 Kokašice B Částkov B 09.05. 14:00 NE  
 
A3C1102 Ch. Planá B Třemešné 09.05. 14:00 NE  
 
A3C1103 Trpísty Ch. Újezd B 09.05. 15:00 NE  
 
A3C1104 Holostřevy Tisová 09.05. 14:00 NE  
 
A3C1105 Bor B Lom B 09.05. 17:00 NE  
 


 

12. kolo 16.05.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3C1201 Částkov B Kokašice B 16.05. 17:00 NE M.Chody
 
A3C1202 Třemešné Ch. Planá B 16.05. 17:00 NE  
 
A3C1203 Ch. Újezd B Trpísty 16.05. 17:00 NE H.Jadruž
 
A3C1204 Tisová Holostřevy 16.05. 14:00 NE  
 
A3C1205 Lom B Bor B 16.05. 14:00 NE  
 


 

13. kolo 23.05.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3C1301 Bor B Částkov B 23.05. 17:00 NE  
 
A3C1302 Kokašice B Třemešné 23.05. 14:00 NE  
 
A3C1303 Holostřevy Ch. Újezd B 23.05. 14:00 NE  
 
A3C1304 Ch. Planá B Tisová 23.05. 14:00 NE  
 
A3C1305 Trpísty Lom B 23.05. 15:00 NE  
 


 

14. kolo 30.05.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3C1401 Částkov B Bor B 30.05. 17:00 NE M.Chody
 
A3C1402 Třemešné Kokašice B 30.05. 17:00 NE  
 
A3C1403 Ch. Újezd B Holostřevy 30.05. 17:00 NE H.Jadruž
 
A3C1404 Tisová Ch. Planá B 30.05. 14:00 NE  
 
A3C1405 Lom B Trpísty 30.05. 14:00 NE  
 


 

15. kolo 06.06.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3C1501 Částkov B Trpísty 06.06. 14:00 NE M.Chody
 
A3C1502 Holostřevy Třemešné 06.06. 14:00 NE  
 
A3C1503 Ch. Újezd B Ch. Planá B 06.06. 17:00 NE H.Jadruž
 
A3C1504 Bor B Tisová 06.06. 17:00 NE  
 
A3C1505 Kokašice B Lom B 06.06. 14:00 NE  
 


 

16. kolo 11.06.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3C1601 Trpísty Částkov B 11.06. 18:30  
 
A3C1602 Třemešné Holostřevy 11.06. 18:30  
 
A3C1603 Ch. Planá B Ch. Újezd B 11.06. 18:30  
 
A3C1604 Tisová Bor B 11.06. 18:30  
 
A3C1605 Lom B Kokašice B 11.06. 18:30  
 


 

17. kolo 13.06.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3C1701 Holostřevy Částkov B 13.06. 14:00 NE  
 
A3C1702 Trpísty Třemešné 13.06. 15:00 NE  
 
A3C1703 Bor B Ch. Újezd B 13.06. 17:00 NE  
 
A3C1704 Kokašice B Tisová 13.06. 14:00 NE  
 
A3C1705 Ch. Planá B Lom B 13.06. 14:00 NE  
 


 

18. kolo 20.06.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3C1801 Částkov B Holostřevy 20.06. 17:00 NE M.Chody
 
A3C1802 Třemešné Trpísty 20.06. 17:00 NE  
 
A3C1803 Ch. Újezd B Bor B 20.06. 17:00 NE H.Jadruž
 
A3C1804 Tisová Kokašice B 20.06. 14:00 NE  
 
A3C1805 Lom B Ch. Planá B 20.06. 14:00 NE

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA