Jdi na obsah Jdi na menu
 


Z Tisové jsme přivezli pouze jeden bod.

4. 5. 2010

     Nedělní zápas v Tisové se tomu předchozímu velice podobal. Stejně jako v Trpístech se hráči Tisové ujali velice rychle (během 7. minut) vedení 2:0. Naši hráči se z úvodního tlaku domácích i z dvougólového manka velice rychle oklepali a během dalších dvaceti minut dokázali dokonce skore otočit na 2:3 ve svůj prospěch ! Tímto výsledkem také skončil první poločas.  
     Ve druhé půli se nejprve podařilo domácím vyrovnat na 3:3. Vzápětí se však naši hráči znovu dostali do vedení, které bohužel neudržely. Po té, co domácí opět vyrovnali, se pokusili zvýšeným úsilím v útočné fázi zvrátit výsledek na svojí stranu, ale naše obrana byla proti. Naopak asi 10 minut před koncem zápasu jsme dostali hráče Tisové pod velký tlak a do konce zápasu si vytvořili snad čtyři vyložené šance! Bohužel však bez gólového efektu. Snad chyběl i kousek toho pověstného fotbalového štěstíčka.
     Otázkou je, zda v Tisové jsme 1 bod získali či 2 body ztratili. Dle mého názoru jsme 2 body ztratili, protože jsme nedokázali využít jasné gólové šance, kterých jsme měli určitě víc než domácí hráči. Potěšily mě však výkony obou útočníků,  Lukáše Horvátha i Kuby Witrleho (oba dali po dvou gólech). Také Petr Petřík, který šel na hřiště v 60. minutě místo Kuby Wintrleho, hrál velmi dobře. 
    PS:  Dotaz na funkcionáře Zetoru Tisová : Vám se asi rozbila sekačka na trávu,že??? :-))

                                                                                                       S. Kubašta

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář