Jdi na obsah Jdi na menu

Horní Kozolupy - Trpísty

15. 11. 2010

Tento zápas byl z naší strany opravdu špatný. No, abych byl objektivní - první poločas nebyl dobrý, ale zato druhý poločas byl přímo tragický!!! I přes několikeré varování před podceněním soupeře se nám úspěšně podařilo domácí ukázkově podcenit! Nebýt několika vynikajících zákroků Honzy Berty tak jsme mohli během 15. minut prohrávat i o tři góly. Naštěstí se nám podařilo využít ve 33. minutě ( P. Braha) jednu z několika našich šancí a do šatny jsme šli s hubeným vedením 1:0. Do druhého poločasu jsme nastoupili s mnohem vyšším nasazením než do poločasu prvního a záhy to bylo vidět také na změně skóre. Ve 48. minutě se trefil Renda Táborek a za dalších deset minut dal na 3:0 pro Trpísty Radek Šedivý. Jenže po třetím gólu v síti domácích došlo z naší strany k totálnímu výpadku a naše nedobrá hra se změnila ve hru hroznou! Prostě jsme soupeře podcenili a to se nevyplácí!!! V 61. minutě se domácí po rohovém kopu trefili do naší sítě poprvé a za dalších devět minut, po takřka totožné situaci, dali domácí druhý gól a rázem to bylo 2:3. A aby toho nebylo málo, tak v 79. minutě se dostal do úniku domácí útočník a svojí šanci s přehledem proměnil(3:3). Tento gól naše hráče trochu probral a přeci jen ještě dokázali zabrat a v 89. minutě uzavřel celkové skóre zápasu na 3:4 pro Trpísty Petr Braha. Tento zápas byl z naší strany opravdu špatný a zbytečně jsme si nechali vnutit hru domácích. Pro mě osobně byl tento zápas nejhorší za celý podzim.