Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozlosování - nadstavba jaro 2011

26. 1. 2011

5. kolo 27.03.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D0501 K. Lázně B Bor B 27.03. 15:00 NE  
 
A3D0502 Trpísty Holostřevy 27.03. 15:00 NE  
 
A3D0503 Vranov St. Sedliště 27.03. 15:00 NE  
 
A3D0504 Ch. Újezd B Ctiboř 01.01. 00:00 SO H.Jadruž
 
A3D0505 Studánka B Damnov B 01.01. 00:00 SO  
 


 

6. kolo 03.04.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D0601 K. Lázně B St. Sedliště 03.04. 15:00 NE  
 
A3D0602 Holostřevy Ch. Újezd B 03.04. 15:00 NE  
 
A3D0603 Bor B Ctiboř 03.04. 16:30 NE  
 
A3D0604 Studánka B Trpísty 03.04. 15:00 NE  
 
A3D0605 Damnov B Vranov 03.04. 13:30 NE  
 


 

7. kolo 10.04.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D0701 Holostřevy K. Lázně B 10.04. 15:00 NE  
 
A3D0702 Ch. Újezd B Bor B 10.04. 16:30 NE H.Jadruž
 
A3D0703 Ctiboř St. Sedliště 09.04. 16:30 SO  
 
A3D0704 Vranov Studánka B 10.04. 15:00 NE  
 
A3D0705 Trpísty Damnov B 10.04. 15:00 NE  
 


 

8. kolo 17.04.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D0801 St. Sedliště Trpísty 16.04. 17:00 SO  
 
A3D0802 Vranov Ch. Újezd B 17.04. 15:00 NE  
 
A3D0803 K. Lázně B Ctiboř 17.04. 15:00 NE  
 
A3D0804 Studánka B Holostřevy 17.04. 15:00 NE  
 
A3D0805 Bor B Damnov B 17.04. 17:00 NE  
 


 

9. kolo 24.04.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D0901 Trpísty Bor B 24.04. 15:00 NE  
 
A3D0902 Ch. Újezd B K. Lázně B 24.04. 17:00 NE H.Jadruž
 
A3D0903 Ctiboř Vranov 23.04. 17:00 SO  
 
A3D0904 Studánka B St. Sedliště 24.04. 15:00 NE  
 
A3D0905 Damnov B Holostřevy 24.04. 13:30 NE  
 


 

10. kolo 01.05.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D1001 Holostřevy Vranov 01.05. 15:00 NE  
 
A3D1002 St. Sedliště Ch. Újezd B 30.04. 17:00 SO  
 
A3D1003 Trpísty Ctiboř 01.05. 15:00 NE  
 
A3D1004 Bor B Studánka B 01.05. 17:00 NE  
 
A3D1005 K. Lázně B Damnov B 01.05. 15:00 NE  
 


 

11. kolo 08.05.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D1101 Vranov Bor B 08.05. 15:00 NE  
 
A3D1102 Ch. Újezd B Trpísty 08.05. 17:00 NE H.Jadruž
 
A3D1103 Ctiboř Holostřevy 07.05. 17:00 SO  
 
A3D1104 K. Lázně B Studánka B 08.05. 15:00 NE  
 
A3D1105 Damnov B St. Sedliště 08.05. 13:30 NE  
 


 

12. kolo 15.05.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D1201 Bor B K. Lázně B 15.05. 17:00 NE  
 
A3D1202 Holostřevy Trpísty 15.05. 15:00 NE  
 
A3D1203 St. Sedliště Vranov 14.05. 17:00 SO  
 
A3D1204 Ctiboř Ch. Újezd B 01.01. 00:00 SO  
 
A3D1205 Damnov B Studánka B 01.01. 00:00 SO  
 


 

13. kolo 22.05.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D1301 St. Sedliště K. Lázně B 21.05. 17:00 SO  
 
A3D1302 Ch. Újezd B Holostřevy 22.05. 17:00 NE H.Jadruž
 
A3D1303 Ctiboř Bor B 21.05. 17:00 SO  
 
A3D1304 Trpísty Studánka B 22.05. 15:00 NE  
 
A3D1305 Vranov Damnov B 22.05. 15:00 NE  
 


 

14. kolo 29.05.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D1401 K. Lázně B Holostřevy 29.05. 15:00 NE  
 
A3D1402 Bor B Ch. Újezd B 29.05. 17:00 NE  
 
A3D1403 St. Sedliště Ctiboř 28.05. 17:00 SO  
 
A3D1404 Studánka B Vranov 29.05. 15:00 NE  
 
A3D1405 Damnov B Trpísty 29.05. 13:30 NE  
 


 

15. kolo 05.06.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D1501 Trpísty St. Sedliště 05.06. 15:00 NE  
 
A3D1502 Ch. Újezd B Vranov 05.06. 17:00 NE H.Jadruž
 
A3D1503 Ctiboř K. Lázně B 04.06. 17:00 SO  
 
A3D1504 Holostřevy Studánka B 05.06. 15:00 NE  
 
A3D1505 Damnov B Bor B 05.06. 13:30 NE  
 


 

16. kolo 10.06.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D1601 Bor B Trpísty 10.06. 18:30  
 
A3D1602 K. Lázně B Ch. Újezd B 10.06. 18:30  
 
A3D1603 Vranov Ctiboř 10.06. 18:30  
 
A3D1604 St. Sedliště Studánka B 10.06. 18:30  
 
A3D1605 Holostřevy Damnov B 10.06. 18:30  
 


 

17. kolo 12.06.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D1701 Vranov Holostřevy 12.06. 15:00 NE  
 
A3D1702 Ch. Újezd B St. Sedliště 12.06. 17:00 NE H.Jadruž
 
A3D1703 Ctiboř Trpísty 12.06. 15:00 NE  
 
A3D1704 Studánka B Bor B 12.06. 15:00 NE  
 
A3D1705 Damnov B K. Lázně B 12.06. 13:30 NE  
 


 

18. kolo 19.06.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D1801 Bor B Vranov 19.06. 17:00 NE  
 
A3D1802 Trpísty Ch. Újezd B 19.06. 15:00 NE  
 
A3D1803 Holostřevy Ctiboř 19.06. 15:00 NE  
 
A3D1804 Studánka B K. Lázně B 19.06. 15:00 NE  
 
A3D1805 St. Sedliště Damnov B 18.06. 17:00 SO

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA