Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozlosování ročníku 2010-2011

1. kolo 22.08.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B0101 H. Kozolupy K. Lázně B 22.08. 14:00 NE  
 
A3B0102 Kokašice B Vranov 22.08. 15:00 NE  
 
A3B0103 Svojšín Erpužice B 22.08. 17:00 NE  
 
 


 

2. kolo 29.08.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B0201 K. Lázně B Trpísty 29.08. 15:00 NE  
 
 
A3B0203 Vranov Svojšín 29.08. 15:00 NE  
 
A3B0204 H. Kozolupy Kokašice B 29.08. 14:00 NE  
 


 

3. kolo 05.09.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B0301 Kokašice B K. Lázně B 05.09. 15:00 NE  
 
A3B0302 Svojšín H. Kozolupy 05.09. 17:00 NE  
 
 
A3B0304 Trpísty Erpužice B 05.09. 15:00 NE  
 


 

4. kolo 12.09.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B0401 K. Lázně B Erpužice B 12.09. 15:00 NE  
 
A3B0402 Vranov Trpísty 12.09. 15:00 NE  
 
 
A3B0404 Kokašice B Svojšín 12.09. 15:00 NE  
 


 

5. kolo 19.09.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B0501 Svojšín K. Lázně B 19.09. 16:30 NE  
 
 
A3B0503 Trpísty H. Kozolupy 19.09. 15:00 NE  
 
A3B0504 Erpužice B Vranov 19.09. 15:00 NE  
 


 

6. kolo 26.09.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B0601 K. Lázně B Vranov 26.09. 15:00 NE  
 
A3B0602 H. Kozolupy Erpužice B 26.09. 14:00 NE  
 
A3B0603 Kokašice B Trpísty 26.09. 15:00 NE  
 
 


 

14. kolo 28.09.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
 
A3B1402 Svojšín Trpísty 28.09. 15:00 ÚT  
 
A3B1403 Kokašice B Erpužice B 28.09. 15:00 ÚT  
 
A3B1404 H. Kozolupy Vranov 28.09. 15:00 ÚT  
 


 

7. kolo 03.10.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
 
A3B0702 Trpísty Svojšín 03.10. 15:00 NE  
 
A3B0703 Erpužice B Kokašice B 03.10. 15:00 NE  
 
A3B0704 Vranov H. Kozolupy 03.10. 15:00 NE  
 


 

8. kolo 10.10.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B0801 K. Lázně B H. Kozolupy 10.10. 15:00 NE  
 
A3B0802 Vranov Kokašice B 10.10. 15:00 NE  
 
A3B0803 Erpužice B Svojšín 10.10. 15:00 NE  
 
 


 

9. kolo 17.10.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B0901 Trpísty K. Lázně B 17.10. 15:00 NE  
 
 
A3B0903 Svojšín Vranov 17.10. 15:30 NE  
 
A3B0904 Kokašice B H. Kozolupy 17.10. 15:00 NE  
 


 

10. kolo 24.10.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B1001 K. Lázně B Kokašice B 24.10. 15:00 NE  
 
A3B1002 H. Kozolupy Svojšín 24.10. 14:00 NE  
 
 
A3B1004 Erpužice B Trpísty 24.10. 15:00 NE  
 


 

11. kolo 31.10.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B1101 Erpužice B K. Lázně B 31.10. 14:30 NE  
 
A3B1102 Trpísty Vranov 31.10. 14:30 NE  
 
 
A3B1104 Svojšín Kokašice B 31.10. 14:30 NE  
 


 

12. kolo 07.11.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B1201 K. Lázně B Svojšín 07.11. 14:00 NE  
 
 
A3B1203 H. Kozolupy Trpísty 07.11. 14:00 NE  
 
A3B1204 Vranov Erpužice B 07.11. 14:00 NE  
 


 

13. kolo 14.11.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B1301 Vranov K. Lázně B 14.11. 14:00 NE  
 
A3B1302 Erpužice B H. Kozolupy 14.11. 14:00 NE  
 
A3B1303 Trpísty Kokašice B 14.11. 14:00 NE

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA